|
УПРАВЛІНСЬКА СТУДІЯ «СИНЕРГІЯ В УПРАВЛІННІ ПЕРСОНАЛОМ»21 трав. 2024
21 травня директори/консультанти ЦПР ПП, керівники закладів загальної середньої освіти, керівники закладів позашкільної освіти завітали до управлінської студії «Синергія в управлінні персоналом».
УПРАВЛІНСЬКА СТУДІЯ «СИНЕРГІЯ В УПРАВЛІННІ ПЕРСОНАЛОМ»
21 травня директори/консультанти ЦПР ПП, керівники закладів загальної середньої освіти, керівники закладів позашкільної освіти завітали до управлінської студії «Синергія в управлінні персоналом».
Спікеркою студії стала Світлана Шефер, вчителька початкових класів, тренерка-експертка для навчання кандидатів у експерти з оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації 2024, авторка майстер-класів з використання нейромереж та штучного інтелекту в освіті. Модерувала захід Світлана Воронова, завідувачка науково-методичної лабораторії управлінської діяльності та забезпечення якості освіти кафедри філософії освіти. Разом зі спікеркою учасники студії обговорювали тему «Штучний інтелект в закладі освіти: практичні поради керівнику». Акцентувалася увага на поняттях «штучний інтелект» (ШІ), «prompt»; перевагах, викликах, етичних аспектах використання ШІ в закладі освіти. Учасники отримали практичні поради щодо застосування ШІ під час створення індивідуальних траєкторій для навчання та розвитку учня/педагога, дослідницької діяльності, управління персоналом та проєктами, комунікації керівник-вчитель-учень, оцінюванні; підказки, які дозволяють досягати найкращих результатів під час роботи з ШІ. Було презентовано інструменти, що допомагають керівнику закладу освіти використовувати ШІ в управлінській діяльності, наприклад, такі як: Gamma, IAsk AI, ChatEQ. Учасники відмітили, що імплементація штучного інтелекту в управлінську діяльність керівника закладу освіти сприяє ефективному адмініструванню, удосконаленню навчання здобувачів освіти, розвитку критичного мислення та креативності, формуванню команди для спільної реалізації проєктів, запровадженню нововведень в освітній та управлінський процеси, допомагає оцінити успіх. У рамках заходу з метою усвідомлення переваг демократії як одного із способів організації груп людей було презентовано курс за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів. Дякуємо за цікаві ідеї, активний обмін думками.
Новини22 лист. 2024 Дискусійний простір «Нова українська школа: рухаємось разом» // «Екологічні виміри оцінювання»// 7 лист. 2024 Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики»// «Соціальне партнерство: командний підхід» 5 лист. 2024 ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «РЕСУРСИ, СТРАТЕГІЇ, ПРАКТИКИ»// «КОМУНІКАЦІЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО МІКРОКЛІМАТУ В ЗПО» Всі новини |