НМЛ управлінської діяльності та забезпечення якості освіти





Обласна Школа для директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників

27 січ. 2022
Відповідно до плану роботи кафедри освітньої політики КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» з метою координації діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників у межах проєкту «Соціальне партнерство – майстерня майбутнього» 26 січня відбулося перше засідання обласної Школи «Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників як соціальний лідер в освітньому середовищі» за темою «Критерії соціального партнерства». Керівник та модератор школи - Г. Болдирєва, завідувачка науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності.

На початку зустрічі Г. Болдирєва, завідувачка науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, зазначила основні актуальні  напрямки роботи Школи. Разом з нею учасники заходу визначили критерії ефективності роботи консультанту центру та розглянули культуру якості як важливий фактор освітньої політики закладу.

У вхідному анкетуванні консультанти центрів професійного розвитку  педагогічних працівників зазначили, що соціальне партнерство передбачає,  крім власного авторитету, ще й взаємовигідну кооперацію. Саме на налагодженні партнерських стосунків, застосовуючи методи педагогіки партнерства,  акцентувала увагу С. Воронова, завідувачка НМЛ розвитку та якості освіти, кандидат педагогічних наук.

Комунікативна компетентність консультантів ЦП ППР має велике значення для розбудови освітнього соціального партнерства на рівні громади. Особливості етики професійної комунікації було розглянуто разом з М. Гриньовою, методистом НМЛ соціального партнерства та міжнародної діяльності. Зокрема, консультанти центрів опрацювали питання ефективного використання різних каналів комунікації, портрет адресатів, структуру меседжа та мапу стейкхолдерів.

 Психологічна підтримка педагогів - важливий напрямок роботи консультантів центрів. Питання щодо психологічних особливостей поведінки педагогів було розкрито в ході виступу О. Бальбузи,  методиста Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, доктора філософії в галузі психології.

Консультанти ЦП ППР працювали творчо та активно під час колективного обговорення, індивідуально та у групах. Захід завершився проведенням рефлексії, під час якої учасники Школи відмітили значущість  даного заходу та практичність таких методичних форм співпраці. 

 

 





Новини


7 лист. 2024
Практичний інтенсив «Ресурси, стратегії, практики»// «Соціальне партнерство: командний підхід»
КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» продовжує проведення практичних онлайн-інтенсивів «Ресурси, стратегії, практики» для директорів та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

5 лист. 2024
ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «РЕСУРСИ, СТРАТЕГІЇ, ПРАКТИКИ»// «КОМУНІКАЦІЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО МІКРОКЛІМАТУ В ЗПО»
05 листопада для керівників та педагогів закладів позашкільної освіти науково-методичною лабораторією управлінської діяльності та забезпечення якості освіти кафедри філософії освіти проведений практичний інтенсив за темою «Комунікація як інструмент формування позитивного мікроклімату в ЗПО».

25 жовт. 2024
#ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕНСИВ «РЕСУРСИ, СТРАТЕГІЇ, ПРАКТИКИ» // «#ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ»
Керівники закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти Одещини 25 жовтня взяли участь у практичному інтенсиві «Ресурси, стратегії, практики» за темою: «Тайм-менеджмент у професійній діяльності керівника: практичні поради».

Всі новини